Informationsträff: Vad händer framåt i arbetet med högskolans ekonomi?

Den 25 och 26 mars genomförs informationsträffar om prioriterade områden i arbetet framöver. En träff arrangeras på respektive campus, med efterföljande fika för att uppmärksamma goda ekonomiska resultat för 2024.

Föredragande vid båda tillfällen är Jörgen Elbe, rektor, och Katarina Hedlund Johansson, högskoledirektör. Informationen ges på svenska. Informationsträffarna genomförs innan de flesta inleder sin undervisning för dagen, för att möjliggöra att så många som möjligt kan delta.   

  • Campus Borlänge 
    Datum: 25 mars 
    Tid: kl. 08.15–09.00 
    Lokal: B403 
    Detta tillfälle kommer även sändas digitalt för den som inte kan medverka fysiskt:
    Delta via Zoom

  • Campus Falun 
    Datum: 26 mars 
    Tid: kl. 08.15–09.00 
    Lokal: F106 

Anmälan

Jag godkänner att Högskolan Dalarna får spara och behandla de personuppgifter jag anger i detta formulär för att kunna hantera mitt ärende. Jag kan ångra detta samtycke om inte annan lag eller bestämmelse förhindrar detta. Ta del av eller återkalla dina registrerade uppgifter genom att kontakta dataskyddsombudet via dataskydd@du.se. På Högskolan Dalarnas webbplats kan du läsa mer om hur vi hanterar personuppgifter.

Senast granskad:
Senast granskad: